Automatické závlahové systémy - Hunter a Rain Bird - Čerpadla a retenční nádrže - systémy - čističky odpadních vod

slideshow 1 slideshow 2 slideshow 4 slideshow 4

Jste zde

Závlaha rodinné domy

Pečují o zahradu
Zavlažovací systémy jsou neocenitelnými pomocníky, zároveň je to ten nejpohodlnější a nejefektivnější způsob, jak dodat keřům a trávníkům na zahradě přesně tolik vody, kolik potřebují. Instalace podzemní závlahy je náročný zásah do zahrady proto, je potřeba velmi dobře naplánovat celou montáž včetně projekce závlahy, vodního zdroje případného dopuštění vody, ovládacích prvků i efektivity použití. Z vlastních zkušeností víme, že správné použití závlahy zvedne kvalitu vašeho trávníku o 100%.

Časově nenáročné
Plně automatizovaný závlahový systém je jedna z nejlepších investic, kterou můžete udělat pro svůj čas a pohodlí. Zavlažovací systém pracuje i bez vaší přítomnosti (dovolená atd ).Plně ovládané závlahové systémy reagují na nedostatek vody v systému dopuštěním přímo z řádu, reagují na počasí, vypínají se při dešti a také zvyšují dobu závlahy pří vyšších teplotách. Automatické zavlažování má nesporné výhody, při vetší investici na počátku výstavby se uživateli plně vrátí v úspoře času, spotřebě vody a hlavně v kvalitě trávníku a další výsadbě v zahradě.

Šetří vodu
Systém vám ušetří až 40% vody proti ručnímu zalévání. Postřikovače mají volně řiditelnou výseč dostřiku a závlaha je přesně směrována na požadovanou plochu s rovnoměrnou dávkou závlahové vody. V případě dešťových srážek závlahové čidlo automaticky vypne řídící jednotku (při vzniklé vláhové potřebě se řídící jednotka opět zapne v původně navoleném programu).

Běžně instalujeme zavlažovací systémy firmy HUNTER, a Rain Bird tyto dvě značky představuji naprostou špičku mezi profesionály a také garantují uživateli nejlepší podmínky pro závlahu jejich zahrady. Představují kvalitní a úsporné řešení automatizované závlahy se snadnou obsluhou.

Pro obě uvedené značky máme certifikaci jako ověřená instalační firma, působíme na trhu jako projekční, instalační a servisní firma značek Rain Bird a Hunter (více v certifikaci firmy).

Ostatní značky realizujeme na přání a samozřejmě provádíme u nich servis.

 

Postrikovac automaticke zavlahyZavlazovani zahrady travniku Praha