Automatické závlahové systémy - Hunter a Rain Bird - Čerpadla a retenční nádrže - systémy - čističky odpadních vod

slideshow 1 slideshow 2 slideshow 4 slideshow 4

Jste zde

Závlahové systémy

Pečují o zahradu
Zavlažovací systémy jsou neocenitelnými pomocníky, zároveň je to ten nejpohodlnější a nejefektivnější způsob, jak dodat keřům a trávníkům na zahradě přesně tolik vody, kolik potřebují.

zavlazovaniČasově nenáročné
Plně automatizovaný závlahový systém je jedna z nejlepších investic, kterou můžete udělat pro svůj čas a pohodlí. Zavlažovací systém pracuje i bez vaší přítomnosti (dovolená atd ).

Šetří vodu
Systém vám ušetří až 40% vody proti ručnímu zalévání. Postřikovače mají volně řiditelnou výseč dostřiku a závlaha je přesně směrována na požadovanou plochu s rovnoměrnou dávkou závlahové vody. V případě dešťových srážek závlahové čidlo automaticky vypne řídící jednotku (při vzniklé vláhové potřebě se řídící jednotka opět zapne v původně navoleném programu).

logo Hunter

Běžně instalujeme zavlažovací systémy firmy HUNTER, a Rain Bird ty to dvě značky představuji naprostou špičku mezi profesionály a také garantují uživateli nejlepší podmínky pro závlahu jejich zahrady. Představují kvalitní a úsporné řešení automatizované závlahy se snadnou obsluhou.
logo Hunter
Ostatní značky realizujeme na přání a samozřejmě provádíme u nich servis.